Linevich Group

2005 рік заснування
8 будинків в процесі у 3 ЖК
9 будинків здано у 3 ЖК з 2010 року
linevichgroup.com.ua facebook youtube
підписатись

Новобудови забудовника Linevich Group у Київській області

ЖК Гранд Бурже
Буча
ЖК Гранд Бурже
Академмістечко
25 хв
·
45 хв
від 768 тис. грн
1 будинок будується, 3 збудовано, 1 в проекті
Linevich Group
сторінка об'єкта
ЖК Passage Park
Ірпінь
ЖК Passage Park
Академмістечко
20 хв
·
30 хв
Продажі не почалися
1 будинок підготовчі роботи, 2 в проекті
Linevich Group
сторінка об'єкта

Інші забудовники Всі

Про будівельну компанію Linevich Group

Linevich Group – українська девелоперська компанія «нового покоління». Забудовник пропонує сучасне житло, яке створює, надихаючись естетикою Французької Рив’єри, надійністю замків Луари, романтикою Парижу і красою Провансу.

Будівельна компанія реалізує проекти, які є 100% відповіддю на житлове питання українців. Забудовник продумує кожну деталь будинку, додає до надійності найвищу якість, бездоганний сервіс і унікальну «французьку атмосферу».

Linevich Group позиціонує себе, як компанію, що відкрита до людей і не ховається ні за високим парканом, ні за шлагбаумами офісних споруд. Девелопер поєднує бізнес зі своїм покликанням – він творить естетику житлового простору.

На ринку нерухомості Linevich Group існує вже протягом 12 років. За цей час забудовник не порушував термінів введення об’єктів в експлуатацію. Компанія побудувала і здала понад 100 000 м² нерухомості й заселила близько 2 000 сімей.

Linevich Group будує лише якісні та продумані житлові комплекси. Об’єкти забудовника представлені в передмісті Києва: в містах Буча та Ірпінь. В арсеналі компанії готові багатоповерхові новобудови економ- і бізнес-класу, побудовані за цегляною або монолітно-каркасною технологією.

Більше
Менше