Каталог Забудовники

Strakhovskyi Group

facebook
підписатись
2011
рік заснування
5
будинків здано у 4 ЖК
з 2011 року
7
будинків в процесі у 2 ЖК
1
проект заміського типу

Новобудови забудовника Strakhovskyi Group у Київській області

ЖК Continent
Буча
ЖК Continent
Академмістечко
45 хв
·
25 хв
від 432 тис. грн
4 будинки будується, 3 збудовано
Strakhovskyi Group
ЖК Continent Ray
Буча
ЖК Continent Ray
Академмістечко
50 хв
·
30 хв
від 389 тис. грн
2 будинки будується, 1 в проекті
Strakhovskyi Group

Новобудови забудовника Strakhovskyi Group на карті

Про будівельну компанію Strakhovskyi Group

Strakhovskyi Group – це сучасна будівельна компанія, що заснована в 2011 році. Забудовник зводить житло в передмісті Києва, зокрема в Бучі та в Ірпені. Побудовані в цих населених пунктах новобудови можна назвати нерухомістю європейського класу, адже вона відповідає принципам «міста в місті» та «розумний будинок».

Перш ніж приступити до нового проекту, девелопер Strakhovskyi Group намагається зазирнути на 10 років уперед. Його мета – реалізувати унікальний, інноваційний і затребуваний продукт. Забудовник використовує передові технології і якісні матеріали та змінює традиційний погляд на спосіб життя. При створенні нових проектів перевага надається місцевостям з хорошою екологією. Щодо інфраструктури будівельна компанія наділяє кожен житловий комплекс усім необхідним: магазинами, ТЦ, дитсадками і школами, озелененою прибудинковою територією тощо.

За 8 років роботи «Страховский Білдінг Груп» здав у експлуатацію 41 000 м² житлової нерухомості. Це і багатоквартирні будинки економ- і комфорт-класу, і проект заміського типу – таунхауси. Компанія надає перевагу монолітно-каркасній і цегляній технологіям будівництва.

Серед відомих проектів забудовника Strakhovskyi Group – ЖК «Комфорт Хаус» в Ірпені, ЖК «Continent» у Бучі та ін. Девелопер реалізує квадратні метри на умовах 100% оплати та безвідсоткової розстрочки.

Ще забудовники