Каталог Забудовники

DIM Group

dim-bud.ua | facebook
2010
рік заснування
2
готові будинки у 2 ЖК
з 2010 року
8
будинків зводять у 4 ЖК

Об'єкти забудовника по містах

Новобудови DIM Group у Києві — 4

ЖК Автограф
Останні квартири
Київ, Дніпровський
ЖК Автограф
Чернігівська
15 хв
від 2.28 млн грн
3 будинки: 2 будується, 1 збудовано
DIM Group
ЖК Метрополіс
Київ, Голосіївський
ЖК Метрополіс
Теремки
9 хв
від 918 тис. грн
4 будинки: 4 будується
DIM Group

Новобудови DIM Group у Підгірцях — 1

ЖК Park Lake City
в проекті
Підгірці
ЖК Park Lake City
Продажі не почалися
11 будинків
DIM Group

Новобудови забудовника DIM Group на карті

Реалізовані ЖК забудовника з 2010 — 2

ЖК Соборний
всі квартири продані
Бровари
ЖК Соборний
Лісова
35 хв
Всі квартири продані
1 будинок: 1 збудовано
DIM Group

Про будівельну компанію DIM Group

Інформація про забудовника DIM

Будівельна компанія DIM займається зведенням будинків в Києві і Броварах. Організація являє собою структуру, що займається проектуванням, побудовою будинків і продажем об'єктів. Компанія відрізняється від всіх подібних забудовників тим, що не тільки будує будинки і продає квартири, але робить аналіз земельної ділянки і займається її викупом, проводить ретельні дослідження ринку нерухомості.

Продаж квартир в новобудовах Броварів від DIM здійснюється від професіоналів в сфері будівництва. Філософія цієї організації представлена ​​концепцією «Smart», про яку докладніше можна дізнатися на офіційному сайті будівельної компанії. При розробці проектів ретельно продумується зовнішній вигляд - він завжди оригінальний, враховується ландшафт і загальний вигляд території. Кожен ЖК від DIM будується з урахуванням передових світових технологій.

Офіційний сайт надає всю необхідну інформацію про проекти, які фірма виконує або виконала на даний момент. Тут також можна дізнатися контактний номер менеджера з відділу продажу, якщо ви вирішили купити квартиру від DIM і хочете отримати дані про ціну і плануванню житла в ЖК, що діють акції на покупку.

Забудовник DIM надає фото своїх об'єктів. Він має надійний рейтинг і хороші відгуки серед покупців житла. Новобудови з недорогими квартирами стануть відмінним вибором для кожного, хто любить красу і передові технології.

Ще забудовники